Прикажување еден резултат

Belmiran SAN, 20 таблети

254 ден

БЕЛМИРАН САН е хербален производ за спиење кој содржи валеријана, пасифлора и хмељ, кои придонесуваат за намалување на времето потребно за заспивање и одржување на нормалниот сон.

Начин на примена:

Возрасни и деца постари од 12 години: земете една таблета 1/2 час до 1 час пред спиење со многу течности.

Луѓето кои земаат лекови треба да се консултираат со лекар пред да го земат.

Не се препорачува за бремени жени, доилки и деца под 12-годишна возраст.