ABSO MOVE BAR Vanilla Coconut 24 барчиња во една кутија

(0 оценки и коментари)

1,836 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Abso MOVE BAR е специјалитет за барчиња! Веганско протеинско парче наросено со кокос е идеалното решение! Ако досега засладувачите ве држеа подалеку од протеински барчиња, ОВА е деликатесот за вас! Не содржи засладувач, но содржи витамин Ц и антиоксиданси. (За зачувување, ние користиме природен екстракт од рузмарин, кој е одличен извор на антиоксиданси. Нема да го почувствувате вкусот, само долгорочниот позитивен ефект.)

Соодветно за вегани
Со изолат протеин од грашак и ориз
Без лактоза
Нето тежина: 840г

 

Availability: instock
Бренд:Abso
Сподели:

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “ABSO MOVE BAR Vanilla Coconut 24 барчиња во една кутија”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.