Vanilla cookie

(0 оценки и коментари)

75 ден

Достапност: Нема на залиха

Бесплатна достава!

Овие прекрасни бисквитни колачиња со крем се веројатно највкусните колачиња натоварени со 42 грама протеин на 100 грама. Протеинска закуска едноставна да ја понесете со себе каде и да одите бидејќи може да Ви се најде во секоја пригода. Покрај високото количество на протеини, ова колаче се издвојува и по екстремно нискиот содржај на јаглехидрати, односно има само 0,2г шеќери.

погодно за кето исхрана
погодно за спортисти
без ГМО
погодно за вегетаријанци
На порција содржи 6г протеини, а 1.7г јагленохидрати

Нето тежина: 14.25г

Availability: outofstock
Сподели:

Нема на залиха

Состав: протеински микс (хидролизиран желатин; млечни протеини; растителни протеини (соја); белка од јајце во прав); засладувач: малтиол, еритрит, сукралоза; палмино масло; путер (млеко); олигофруктоза; какао маса; полидектроза; емулгатори: соја лецитин, моно и диглицериди, диецетил винска киселина естри на моноглицериди (DATEM),вкусови (млеко); згуснувачи:скроб; какао во прав; регулатори на киселост: гликолактон; подигнувачки агенси: натриум бикарбонат; растителни влакна; матеница во прав (млеко).
Алергени:содржи јајца,млеко и соја. Произведено на машини кои процесираат лупин,сулфити и јадкасти плодови.

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Vanilla cookie”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Со секоја нарачка добивате ФИСКАЛНА СМЕТКА

Начини на плаќање

- На врата при достава во готово;

- На врата при достава со платежна картичка;

- Онлајн со платежна картичка (Visa, MasterCard). Трансакцијата при плаќање на производот е пренасочена и се процесира преку порталот за наплата од платежни картички на Халк Банка. Порталот ги користи сите организациски и најнови технички мерки за заштита на податоците и сите процеси се одвиваат преку сигурна конекција со банката.За секоја успешна нарачка и плаќање ќе ви биде испратена електронска потврда на вашата емаил адреса која сте ја оставиле за контакт. При испораката ќе добиете фискална сметка.

Достава

eVit.mk испорачува на територија на целата држава и има склучено договор за соработка со повеќе оператори за испорака на пратки. Нарачаните производи ќе Ви бидат испорачани до адресата која сте ја навеле како адреса за испорака.

Моменталната цена на испораката е транспарентно наведена како посебна ставка во вкупната сума при купувањето:

за сите нарачки во вкупен износ до 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 120 денари.

За плаќање при достава се наплаќа надомест од 30 денари

за сите нарачки во вкупен износ над 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 0,00 ден, односно доставата е бесплатна.

Испрораката се извршува на територијата на цела држава од понеделник до петок и тоа:

на територија на Скопје и околината:

Нареден работен ден – за сите нарачки кои ќе се извршат претходниот работен ден до 13:00 часот

На територија надвор од Скопје

1-2 работни денови.

Имајте во предвид дека во сабота и недела и на државни празници не испорачуваме поради тоа што и нашите добавувачи не работат, па така и ние ги користиме празниците и викендите да се релаксираме и празнуваме.

Доколку курирот кој ја врши испорака не успее да Ве најде на дадената адреса и да Ви ја предаде пратката, ќе Ви биде доставено писмено известување во електронска форма за направениот обид. Курирот ќе изврши втор обид за достава во истиот ден и доколку повторно не ве најде на дадената адреса ќе бидете контакитрани на телефонскиот број кој сте го оставиле за контакт. Од таа причина е многу важно при нарачката да оставите точни податоци и точен телефонски број. Истите се користат единствено при испораката.