Schär БРАШНО БЕЗГЛУТЕНСКО 1 kg

(0 оценки и коментари)

265 ден

Достапност: Нема на залиха

Бесплатна достава!

Состав: пченкарен скроб, оризово брашно, растителни влакна од зеленчук (psilijum, bambus), брашно од цело зрно од ориз 3,8%, брашно од леќа 3,6%, декстроза, средство за згуснување: хидрокси пропил метил целулоза; сол. Може да содржи трагови од соја. БЕЗ ЛАКТОЗА (лактоза<0.007g/100g).

Availability: outofstock
Категорија:
Ознака:
Бренд:Schär
Сподели:

Нема на залиха

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Schär БРАШНО БЕЗГЛУТЕНСКО 1 kg”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.