Schär ШПАГЕТИ БЕЗ ГЛУТЕН

(0 оценки и коментари)

106 ден

Достапност: Нема на залиха

Бесплатна достава!

Состав: пченкарно брашно, брашно од ориз, брашно од просо 20%, емулгатор: моно- и диглицериди на масни киселини. Може да содржи траги од соја. БЕСПЛАТНО ЛАКТОЗА (лактоза <0,007g / 100g).

Availability: outofstock
Категорија:
Ознака:
Бренд:Schär
Сподели:

Нема на залиха

Пакување: 250gr

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Schär ШПАГЕТИ БЕЗ ГЛУТЕН”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.