Schär Salinis ПЕРЕЦИ БЕЗ ГЛУТЕН

(0 оценки и коментари)

67 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Состојки: пченкарен скроб, палминово масло, компиров скроб, морска сол, инвертен шеќерен сируп, сув квасец, стабилизатор: E-466; емулгатор: соја лецитин; средства за печење: натриум бикарбонат, динатриумов дифосфат. Може да содржи трагови од сусам. БЕЗ ЛАКТОЗА (лактоза <0.007g/100g).

Availability: instock
Категорија:
Ознака:
Бренд:Schär
Сподели:

Пакување: 60gr

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Schär Salinis ПЕРЕЦИ БЕЗ ГЛУТЕН”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.