Schär ПАСТА ПЕНЕ БЕЗ ГЛУТЕН

(0 оценки и коментари)

106 ден

Достапност: Нема на залиха

Бесплатна достава!

Тестенини без глутен!

Класичните тестенини во облик на тестенини од Италија можат совршено да се комбинираат со секој сос, лесен или потежок. Новиот рецепт е направен само со состојки без ГМО, без јајца и без лактоза.
Состав: брашно од пченка, брашно од ориз, растително палмино масло. Може да содржи траги од соја.

Availability: outofstock
Категорија:
Ознака:
Бренд:Schär
Сподели:

Нема на залиха

Пакување: 250gr

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Schär ПАСТА ПЕНЕ БЕЗ ГЛУТЕН”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.