Schär ПАСТА ФУСИЛИ БЕЗ ГЛУТЕН

(0 оценки и коментари)

106 ден

Достапност: Нема на залиха

Бесплатна достава!

Состојки: пченкарно брашно, оризово брашно, брашно од просо 20%, емулгатор: моно и диглицериди од масни киселини. Може да содржи трагови од соја. БЕЗ ЛАКТОЗА (лактоза <0.007g/100g).
Availability: outofstock
Категорија:
Ознака:
Бренд:Schär
Сподели:

Нема на залиха

Пакување: 250gr

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Schär ПАСТА ФУСИЛИ БЕЗ ГЛУТЕН”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.