Schär Milly Magic БЕЗ ГЛУТЕН

(0 оценки и коментари)

265 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Состојки
гриз од пченка, шеќер, какао во прав 8%, јодизирана сол (сол, калиум јодид). БЕЗ ЛАКТОЗA

Пакување: 250gr

Availability: instock
Категорија:
Ознака:
Бренд:Schär
Сподели:

Пакување: 250gr

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Schär Milly Magic БЕЗ ГЛУТЕН”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.