Schär Безглутенски леб Pan Multigrano

(0 оценки и коментари)

142 ден

Достапност: Нема на залиха

Бесплатна достава!

Леб од житарки без глутен и пченица

Состоки: вода, пченкарен скроб, оризово брашно 10%, растителни влакна (psillium), ленено семе 3%, емулгатор: хидрокси пропил метил целулоза; сончогледово масло, протеини од соја, семки од сончоглед 1,8%, квасец, семки од просо 1,2%, сол, шеќер, цитрусни влакна. Може да содржи трагови од лупин. БЕЗ ЛАКТОЗА (лактоза <0.007g / 100g).

Availability: outofstock
Категорија:
Ознака:
Бренд:Schär
Сподели:

Нема на залиха

Пакување: 250gr

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Schär Безглутенски леб Pan Multigrano”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.