Schär Безглутенски бел леб Pan Blanco

(0 оценки и коментари)

110 ден

Достапност: Нема на залиха

Бесплатна достава!

Состојки: вода, пченкарен скроб, оризово брашно, растителни влакна (psilium), емулгатор: хидрокси пропил метил целулоза; сончогледово масло, протеини од соја, квасец, сол, шеќер, цитрусни влакна. Може да содржи трагови од лупин. НЕ СОДРЖИ ЛАКТОЗА (концентрација на лактоза < 0.007g/100g).

Пакување: 250gr

Бесплатна достава за сите нарачки над 799 денари

Availability: outofstock
Категорија:
Ознака:
Бренд:Schär
Сподели:

Нема на залиха

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Schär Безглутенски бел леб Pan Blanco”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.