Schär КОРН ФЛЕКС БЕЗ ГЛУТЕН

(0 оценки и коментари)

185 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Состав: пченка, шеќер, сол, емулгатор: сончогледов лецитин; витамини (ниацин, пантотенска киселина, витамин Б6, рибофлавин, тиамин, фолна киселина, биотин, витамин Б12). Не содржи лактоза.

Availability: instock
Категорија:
Ознака:
Бренд:Schär
Сподели:

Пакување: 250gr

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Schär КОРН ФЛЕКС БЕЗ ГЛУТЕН”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.