Schär ФИДЕ БЕЗ ГЛУТЕН 250ГР

(0 оценки и коментари)

164 ден

Достапност: Нема на залиха

Бесплатна достава!

Состав: брашно од пченка, брашно од ориз, брашно од просо 20%, емулгатор: моно и диглицериди на масни киселини. Може да содржи траги од соја. БЕЗ ЛАКТОЗА (лактоза <0.007g/100g).

Availability: outofstock
Категорија:
Ознака:
Бренд:Schär
Сподели:

Нема на залиха

Пакување: 250gr

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Schär ФИДЕ БЕЗ ГЛУТЕН 250ГР”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.