Sandwich bread Hi Life

(0 оценки и коментари)

60 ден

Достапност: Нема на залиха

Бесплатна достава!

Ова е најдобрата опција за оние кои обожаваат леб и кои не сакаат да го одстранат од својот план за исхрана. Вкусно, тазе и наше! Со своите 18,5г протеини и само 4,1г јаглехидрати кој ги соддржи, е идеален за да си го направите омилениот сендвич од детството, со омилените состојки и вкусови. Но тоа не е се, ова лепче соддржи и 7г фибри што ќе ве дежи подолго време сити, но и дополнително помага за правилна дигестија. Тоа го прави да биде одличен за доручек, ручек, или за пред/по физичка активност.

погодно за вегани
погодно за спортисти
богато со фибри
погодно за кето исхрана
На порција содржи 18.5г протеини, а 4.1г јагленохидрати

Нето тежина: 70г

Availability: outofstock
Сподели:

Нема на залиха

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Sandwich bread Hi Life”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.