Proti express Pineapple Cold drink

(0 оценки и коментари)

150 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Најдобрата опција за сите кои сакаат да пијат сокови! Инстант протеински микс сега и во шише кое може да се понесе секаде со себе. Има ли подобро од ладен и освежителен пијалок со вкус на ананас кој содржи дури 20 грама премиум Веј протеин изолат? А за да биде уште подобар, додаден е и колаген што дава многу придобивки. Кога и да ви се пие сок а исто така ако сте и гладни, ова е идеалното решение за Вас.

погодни за вегетаријанци
погодни за спортисти
без глутен, без гмо
погодни за кето исхрана
На порција содржи 20г протеини, а 0.5г јагленохидрати

Нето тежина: 25.5г

Availability: instock
Бренд:Proti Express
Сподели:

Состав: WPI Ладен пијалок со вкус на ананас со колаген. Инстант високо-протеински микс, со засладувачи. Без глутен. Состав: протеин од сурутка изолат (млеко) (сончогледов лецитин); хидролизиран колаген; регулатори на киселост: лимонска киселина, јаболкова киселина, калиум цитрат; вкусови (соја); бои: бета каротен, куркумин; Л-хистидин; сол; згуснувач: скроб; засладувач: сукралоза.
Алергени: содржи млеко и соја. Произведено на опрема што процесира јајца.

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Proti express Pineapple Cold drink”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.