Proti express Peach Mango Protein & collagen cold drink

(0 оценки и коментари)

150 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Најдобрата опција за сите кои сакаат да пијат сокови! Инстант протеински микс сега и во шише кое може да се понесе секаде со себе. Има ли подобро од ладен и освежителен пијалок со вкус на праска и манго кој содржи дури 20 грама премиум Веј протеин изолат? А за да биде уште подобар, додаден е и колаген што дава многу придобивки. Кога и да ви се пие сок а исто така ако сте и гладни, ова е идеалното решение за Вас.

погодни за вегетаријанци
погодни за спортисти
без глутен, без гмо
погодни за кето исхрана
На порција содржи 20г протеини, а 0.9г јагленохидрати

Нето тежина: 25.5г

Availability: instock
Бренд:Proti Express
Сподели:

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Proti express Peach Mango Protein & collagen cold drink”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.