Proti express Orange Cold drink

(0 оценки и коментари)

150 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Најдобрата опција за сите кои сакаат да пијат сокови! Инстант протеински микс сега и во шише кое може да се понесе секаде со себе. Има ли подобро од ладен и освежителен пијалок со вкус на портокал кој содржи дури 20 грама премиум Веј протеин изолат? А за да биде уште подобар, додаден е и колаген што дава многу придобивки. Кога и да ви се пие сок а исто така ако сте и гладни, ова е идеалното решение за Вас.

погодни за вегетаријанци
погодни за спортисти
без глутен, без гмо
погодни за кето исхрана
На порција содржи 20г протеини, а 1.2г јагленохидрати

Нето тежина: 25.5г

Availability: instock
Бренд:Proti Express
Сподели:

Состав: Ладен пијалок со протеин од сурутка и колаген со вкус на портокал. Инстант високо-протеинска мешавина за ладен пијалок со вкус на портокал, со засладувач. Нема додадени шеќери. Без глутен.
Состав: Изолат на протеини од сурутка (млеко); хидролизиран колаген; киселини за корекција на средства: лимонска киселина, калиум цитрат;природни вкусови; вкус; боја: бета-каротен, апо-каротената; сол; Л-хистидин; згуснувач: скроб; засладувач: сукралоза.
Алергени: содржи млеко. Произведено на опрема на која што се процесираат јајца и соја.

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Proti express Orange Cold drink”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.