Pami Hazelnut Cocoa Spread

(0 оценки и коментари)

150 ден

Достапност: Нема на залиха

Бесплатна достава!

Намаз од лешник и какао без шеќер

Availability: outofstock
Категорија:
Сподели:

Нема на залиха

Состав: Малтитол, Растителни масла (масло од репка). Лешници 13%, Нискомасен прав од какао (10-12%) 10%, Прав од сурутка (од млеко), Прашок од обезмастено млеко, емулгатор – лецитин од сончоглед, Ванилин, Арома, Засладувач – Стевиол гликозиди (од екстракт од Стевиа), Природен антиоксиданс – екстракт од рузмарин.

Алергени: Може да содржи траги од кикирики, јаткасти плодови, семки од сусам, сулфити, јајца, соја, глутен.

Без додаден шеќер.

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Pami Hazelnut Cocoa Spread”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.