NUME Soup Garden Veggies 6 порции

(0 оценки и коментари)

999 ден

Достапност: Нема на залиха

Бесплатна достава!

Полна градина од зеленчук во боја на виножито, спакувана во револуционерна пакување дизајнирано од единствениот Карим Рашид, топла вкусна и хранлива супа е токму она што ви треба за да започнете да создавате NU-поздрава, посреќна и посигурна-YOU денес! nuMe шејк со колаген “Garden Veggies” супа со градинарски зеленчук со својот домашен вкус е тука да ви го отвори патот.

без глутен
погодно за спортисти
без ГМО
без додадени шеќери
На порција содржи 9.5г протеини, а 12.1г јагленохидрати

Availability: outofstock
Бренд:NUME
Сподели:

Нема на залиха

Опис на производот: Зеленчукова супа со колаген. Без ГМО, без Глутен, без додадени шеќери. Вегетаријански. Состав:соја протеини изолат, модифициран скроб од компир, инулин, емулгатор соја лецитин, минерали, хидролизиран колаген (Пептиплус 5,1%), парчиња од морков, малтодекстрин, арома, зеленчук во прав, млечни протеини, билки, веј протеин, витамини, зачини, агенс за боење бета-каротен. Може да содржи соја и млеко. Витамини: Витамин Ц, витамин Е, ниацин, витамин А, пантотенска киселина, витамин Б6, рибофлавин Б2, тиамин Б1, витамин К, фолна киселина, биотин, витамин Д, витамин Б12. Минерали: калиум, натриум, хлорид, магнезиум, калциум, цинк, обоени метали, бакар, манган, јод, хром, селен, молибден.

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “NUME Soup Garden Veggies 6 порции”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Со секоја нарачка добивате ФИСКАЛНА СМЕТКА

Начини на плаќање

- На врата при достава во готово;

- На врата при достава со платежна картичка;

- Онлајн со платежна картичка (Visa, MasterCard). Трансакцијата при плаќање на производот е пренасочена и се процесира преку порталот за наплата од платежни картички на Халк Банка. Порталот ги користи сите организациски и најнови технички мерки за заштита на податоците и сите процеси се одвиваат преку сигурна конекција со банката.За секоја успешна нарачка и плаќање ќе ви биде испратена електронска потврда на вашата емаил адреса која сте ја оставиле за контакт. При испораката ќе добиете фискална сметка.

Достава

eVit.mk испорачува на територија на целата држава и има склучено договор за соработка со повеќе оператори за испорака на пратки. Нарачаните производи ќе Ви бидат испорачани до адресата која сте ја навеле како адреса за испорака.

Моменталната цена на испораката е транспарентно наведена како посебна ставка во вкупната сума при купувањето:

за сите нарачки во вкупен износ до 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 120 денари.

За плаќање при достава се наплаќа надомест од 30 денари

за сите нарачки во вкупен износ над 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 0,00 ден, односно доставата е бесплатна.

Испрораката се извршува на територијата на цела држава од понеделник до петок и тоа:

на територија на Скопје и околината:

Нареден работен ден – за сите нарачки кои ќе се извршат претходниот работен ден до 13:00 часот

На територија надвор од Скопје

1-2 работни денови.

Имајте во предвид дека во сабота и недела и на државни празници не испорачуваме поради тоа што и нашите добавувачи не работат, па така и ние ги користиме празниците и викендите да се релаксираме и празнуваме.

Доколку курирот кој ја врши испорака не успее да Ве најде на дадената адреса и да Ви ја предаде пратката, ќе Ви биде доставено писмено известување во електронска форма за направениот обид. Курирот ќе изврши втор обид за достава во истиот ден и доколку повторно не ве најде на дадената адреса ќе бидете контакитрани на телефонскиот број кој сте го оставиле за контакт. Од таа причина е многу важно при нарачката да оставите точни податоци и точен телефонски број. Истите се користат единствено при испораката.