NUME Karim Rashid Shaker

(1 оценка и коментар)

900 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Мултифункционален шејкер/шише со чашка за вода 350 ml е дизајниран за подготовка на вкусни nuMe шејкови со колаген во движење. Вклучува и топче за мешање за уште подобра текстура додека шејкате. Може да го користите како шејкер или шише за вода и други напитоци. Без БПА

Дизајниран од Карим Рашид, за припрема на вкусните НуМе шејкови и супи.

Availability: instock
Бренд:NUME
Сподели:
  1. Jadran Gorgiev

    Mnogu donar

Напиши оценка и коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.