DIETIMEAL Muesli granola со арома на чоколадо и карамел

(0 оценки и коментари)

1,600 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Житарици за појадок кои обезбедуваат повеќе од 30% протеини и повеќе од 5% фибри. Неодоливо и вкусно! Појадок кој се вклопува и во план за исхрана со малку јаглехидрати, а високо количество на протеини. Вкусен начин да го започнете денот кој ќе ви даде енергија и ќе ве држи подолго време сити!
Нето количина: 450гр

Availability: instock
Бренд:DIETIMEAL
Сподели:

Состав: растителни протеински крцки (соја протеин, скроб); полнозрнест овес (глутен); шеќер; кафеава шеќерна трска; сончогледово масло ; крцки од какао соен протеин (соја протеин, какао (преработено со алкали), скроб); вкусови; олигофруктоза (екстракт од корен на цикорија); какао во прав со намалени масти.
Алергени: глутен и соја.

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “DIETIMEAL Muesli granola со арома на чоколадо и карамел”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.