DIETIMEAL Pasta 7 ќесички по 30gr

(0 оценки и коментари)

1,085 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

За сите љубители на паста!
Совршен избор за контролиран прилог во придружба на пилешко или туна, во комбинација со зеленчук. Или едноставно уживајте во Песто Паста! Или уште подобро, Болоњезе! Со своето ниско количество на јаглехидрати, односно низок гликемиски индекс, DietiMeal пастата е идеалниот избор за ручек.
Нето тежина на 1 пакување: 30гр. 1 кутија содржи 7 кесички

Availability: instock
Бренд:DIETIMEAL
Сподели:

Состојки:растителен протеин (соја); гриз (глутен); белка од јајце; арабиска гума; моно и диглицериди; влакна од бамбус.
Алергени: содржи јајца, соја и глутен. Произведено на машини кои процесираат млеко, сенф, целер и сулфити.

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “DIETIMEAL Pasta 7 ќесички по 30gr”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.