DIETIMEAL Cheese & Bacon Pancake 7 порции

(0 оценки и коментари)

980 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Состав: млечен протеин; белка од јајце; пченично брашно (глутен); вкусови (глутен); растителни влакна; состав за корегирање на киселост: калиум хлора; сол; подигнувачки средства: натриум дифосфат, натриум бикарбонат, монокалцичен фосфат, калциум сулфат; анти-стврднувачки агенси: силициум диоксид; бои: бета каротен и апо каротен (соја).
Алергени: млеко, јајца, соја и глутен. Произведени на опрема која обработува сенф, целер и сулфити.

Availability: instock
Бренд:DIETIMEAL
Сподели:

Инстант додаток со високо протеинска мешавина за палачинка со вкус на сирење-сланина.
Палачинки со вкус на сланина и сирење е одличен избор за солена палачинка која обезбедува 18 грама премиум протеин. Ниско ниво на маснотии и совршено одговара за оние кои имаат план за слабеење.

погодно за кето исхрана
погодно за спортисти
без ГМО
погодно за вегетаријанци
На порција содржи 18г протеини, а 6г јагленохидрати.

Нето тежина: 192.5г

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “DIETIMEAL Cheese & Bacon Pancake 7 порции”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.