Dietisnack Cheddar cheese & sour cream zipper snack

(0 оценки и коментари)

170 ден

Достапност: Нема на залиха

Бесплатна достава!

Протеинска крцкава закуска со вкус на чедар и кисела павлака. Овие Dietisnack грицки се идеални за сите кои обожаваат смоки и снекови бидејќи покрај тоа што содржат само 3г шеќери, исто така се богати со протеини и фибри што значи дека може безгрижно да грицкате и да бидете сити подолго време.
Нето тежина: 39гр.

Availability: outofstock
Сподели:

Нема на залиха

Состав: протеинска закуска (соен протеин, брашно од компир, брашно од соја, скроб од компир,калциум карбонат); кашкавал во прав мешавина (8,8%), веј протеин (млеко); млечни протеини, кашкавал во прав (чедар: млечни состојки бактериска култура, сол, вкус, динатриум фосфат); квасец; сол; екстрат од квасец; зачин; лимонска киселина; калциум силикат; зачини; пиперка; куркума); сончогледово масло; токоферол; антистврднувачки агенси: силициум диоксид); вкус: кромид во прав; агенси за регулирање на киселост:натриум диацетат, лимонска киселин; лук; зачин; антистврднувачки агенси: силициум диоксид.
Состојки направени со генетски модифицирана пченка или соја.
Алергени: содржи млеко и соја. Произведено на машини кои процесираат глутен, јајца, кикирики, јадкасти плодови од дрво и сусам.

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Dietisnack Cheddar cheese & sour cream zipper snack”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Со секоја нарачка добивате ФИСКАЛНА СМЕТКА

Начини на плаќање

- На врата при достава во готово;

- На врата при достава со платежна картичка;

- Онлајн со платежна картичка (Visa, MasterCard). Трансакцијата при плаќање на производот е пренасочена и се процесира преку порталот за наплата од платежни картички на Халк Банка. Порталот ги користи сите организациски и најнови технички мерки за заштита на податоците и сите процеси се одвиваат преку сигурна конекција со банката.За секоја успешна нарачка и плаќање ќе ви биде испратена електронска потврда на вашата емаил адреса која сте ја оставиле за контакт. При испораката ќе добиете фискална сметка.

Достава

eVit.mk испорачува на територија на целата држава и има склучено договор за соработка со повеќе оператори за испорака на пратки. Нарачаните производи ќе Ви бидат испорачани до адресата која сте ја навеле како адреса за испорака.

Моменталната цена на испораката е транспарентно наведена како посебна ставка во вкупната сума при купувањето:

за сите нарачки во вкупен износ до 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 120 денари.

За плаќање при достава се наплаќа надомест од 30 денари

за сите нарачки во вкупен износ над 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 0,00 ден, односно доставата е бесплатна.

Испрораката се извршува на територијата на цела држава од понеделник до петок и тоа:

на територија на Скопје и околината:

Нареден работен ден – за сите нарачки кои ќе се извршат претходниот работен ден до 13:00 часот

На територија надвор од Скопје

1-2 работни денови.

Имајте во предвид дека во сабота и недела и на државни празници не испорачуваме поради тоа што и нашите добавувачи не работат, па така и ние ги користиме празниците и викендите да се релаксираме и празнуваме.

Доколку курирот кој ја врши испорака не успее да Ве најде на дадената адреса и да Ви ја предаде пратката, ќе Ви биде доставено писмено известување во електронска форма за направениот обид. Курирот ќе изврши втор обид за достава во истиот ден и доколку повторно не ве најде на дадената адреса ќе бидете контакитрани на телефонскиот број кој сте го оставиле за контакт. Од таа причина е многу важно при нарачката да оставите точни податоци и точен телефонски број. Истите се користат единствено при испораката.