Brown bread · 3 slices

(0 оценки и коментари)

170 ден

Достапност: Нема на залиха

Бесплатна достава!

3 кришки црн леб со конкретна текстура полна со семиња која ги задоволува сите потреби, направен според најпознатата германска рецепта. Тоа е одлична опција за оние кои обожаваат леб и кои не сакаат да го одстранат од својот план за исхрана. Со своите 5,1г протеини на кришка и само 1,6г јаглехидрати, е идеален во комбинација со ајвар или макало.

погодно за кето исхрана
погодно за спортисти
без ГМО
погодно за вегетаријанци
На порција содржи 15.4г протеини, а 4.9г јагленохидрати

Нето тежина: 70гр.

 

Availability: outofstock
Сподели:

Нема на залиха

Состав: Вода; протеински микс (пченичен протеин (глутен); протеин од грашок; млечни протеини); кафеаво ленено семе; полнозрно ‘ржано брашно (глутен); текстурирана соја; сојно брашно; пченични трици (глутен); златно ленено семе (семиња); сончоглед (семиња); сусам (семиња); квасец; овесни влакна
(глутен); сол; агенси за корегирање на киселост: натриум диацетат.

Алергени: содржи млеко, глутен, семиња и соја. Произведено на машини кои процесираат јадкасти плодови.

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Brown bread · 3 slices”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.