TWISTSHAKE Вреќичка за стискање 220 ml пакување со 3 и 5 вреќички

(0 оценки и коментари)

554 ден886 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Twistshake вреќичката за стискање, наполнете ја со домашно подготвена каша или смути. Оставете да се развие Вашата фантазија подготвувајќи вкусна храна за Вашето дете. Twistshake Вреќичката за стискање е совршена за моментите додека сте во движење.

 

Шифра: N/A
Availability: instock
Бренд:TWISTSHAKE
Сподели:
Исчисти

Детали
Без BPA – Безбедни за Вашето дете и за Вас
Пријателска кон околината – Twistshake Вреќичката за стискање е за повеќекратна употреба
Погодна за машинско миење и за чување во фрижидер
Модерен дизајн – Одберете од 8-те прекрасни дизајни
Практична големина – зафатнина од 220 ml

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “TWISTSHAKE Вреќичка за стискање 220 ml пакување со 3 и 5 вреќички”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.