TWISTSHAKE Термос во разни бои 420ml

(0 оценки и коментари)

1,329 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Twistshake Топло или студено изолираното шише со капацитет од 420 ml е изработено од квалитетен не’рѓосувачки челик. Тенкиот дизајн е совршен за Вашите Twistshake пијалоци и за Вашата бебешка торба. Сочувајте ги Вашите пијалоци топли или студени до 10 часа, благодарение на нашиот дизајн на двојниот ѕид од не’рѓосувачки челик. Шишето е заштитено од супер-мек гумен слој што совршено одговара на Вашите раце. Широкиот отвор овозможува лесно претурање. Исперете го Вашето Топло или студено шише пред првата употреба. Промешајте и избришете го капакот после миење, бидејќи може да се насобере вода во него. Не го ставајте во замрзнувач или микро-бранова печка.

Шифра: /
Availability: instock
Бренд:TWISTSHAKE
Сподели:

Детали:
Без BPA, BPS и BPF – безбедни за Вашето дете и за Вас
Големина – 420 ml капацитет. Внатрешната димензија на шишето изнесува околу 5см.
Користење и чување – Шишето и капачето треба да се мијат рачно со нежно средство за миење.
Топло или ладно
1. Широк отвор
Со помош на широкиот отвор на Twistshake Топло или студено шишето е многу лесно да се претура.
2. Топли пијалоци
Ги чува Вашите пијалоци топли и до 10 часа.
3. Студени пијалоци
Додатете мраз во Вашиот пијалак за да биде студен подолго!

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “TWISTSHAKE Термос во разни бои 420ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Со секоја нарачка добивате ФИСКАЛНА СМЕТКА

Начини на плаќање

- На врата при достава во готово;

- На врата при достава со платежна картичка;

- Онлајн со платежна картичка (Visa, MasterCard). Трансакцијата при плаќање на производот е пренасочена и се процесира преку порталот за наплата од платежни картички на Халк Банка. Порталот ги користи сите организациски и најнови технички мерки за заштита на податоците и сите процеси се одвиваат преку сигурна конекција со банката.За секоја успешна нарачка и плаќање ќе ви биде испратена електронска потврда на вашата емаил адреса која сте ја оставиле за контакт. При испораката ќе добиете фискална сметка.

Достава

eVit.mk испорачува на територија на целата држава и има склучено договор за соработка со повеќе оператори за испорака на пратки. Нарачаните производи ќе Ви бидат испорачани до адресата која сте ја навеле како адреса за испорака.

Моменталната цена на испораката е транспарентно наведена како посебна ставка во вкупната сума при купувањето:

за сите нарачки во вкупен износ до 1500 ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 150 денари.

за сите нарачки во вкупен износ над 1500ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 0,00 ден, односно доставата е бесплатна.

Испрораката се извршува на територијата на цела држава од понеделник до петок и тоа:

1-3 работни денови.

Имајте во предвид дека во сабота и недела и на државни празници не испорачуваме поради тоа што и нашите добавувачи не работат, па така и ние ги користиме празниците и викендите да се релаксираме и празнуваме.

Доколку курирот кој ја врши испорака не успее да Ве најде на дадената адреса и да Ви ја предаде пратката, ќе Ви биде доставено писмено известување во електронска форма за направениот обид. Курирот ќе изврши втор обид за достава во истиот ден и доколку повторно не ве најде на дадената адреса ќе бидете контакитрани на телефонскиот број кој сте го оставиле за контакт. Од таа причина е многу важно при нарачката да оставите точни податоци и точен телефонски број. Истите се користат единствено при испораката.