TWISTSHAKE Термос во разни бои 420ml

(0 оценки и коментари)

1,460 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Twistshake Топло или студено изолираното шише со капацитет од 420 ml е изработено од квалитетен не’рѓосувачки челик. Тенкиот дизајн е совршен за Вашите Twistshake пијалоци и за Вашата бебешка торба. Сочувајте ги Вашите пијалоци топли или студени до 10 часа, благодарение на нашиот дизајн на двојниот ѕид од не’рѓосувачки челик. Шишето е заштитено од супер-мек гумен слој што совршено одговара на Вашите раце. Широкиот отвор овозможува лесно претурање. Исперете го Вашето Топло или студено шише пред првата употреба. Промешајте и избришете го капакот после миење, бидејќи може да се насобере вода во него. Не го ставајте во замрзнувач или микро-бранова печка.

Шифра: N/A
Availability: instock
Бренд:TWISTSHAKE
Сподели:
Исчисти

Детали:
Без BPA, BPS и BPF – безбедни за Вашето дете и за Вас
Големина – 420 ml капацитет. Внатрешната димензија на шишето изнесува околу 5см.
Користење и чување – Шишето и капачето треба да се мијат рачно со нежно средство за миење.
Топло или ладно
1. Широк отвор
Со помош на широкиот отвор на Twistshake Топло или студено шишето е многу лесно да се претура.
2. Топли пијалоци
Ги чува Вашите пијалоци топли и до 10 часа.
3. Студени пијалоци
Додатете мраз во Вашиот пијалак за да биде студен подолго!

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “TWISTSHAKE Термос во разни бои 420ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.