TWISTSHAKE Stool Столче за деца

(0 оценки и коментари)

1,700 ден

Достапност: Нема на залиха

Бесплатна достава!

Помогнете им на Вашите малечки да ги дофатат високите места со Twistshake столчето. Ова столче е дизајнирано не само да изгледа убаво, туку и да овозможи безбедност. Столчето има цврста површина за стоењеи нелизгачка површина на горниот и долниот дел за да го спречи лизгањето на Вашето дете.
Twistshake столчето е изработено од нетоксични материјали со врвен квалитет, што не содржи BPA ниту PVC. Материјалот користен при производство гарантира дека столот е издржлив, но лесен и едноставен за чистење.

Availability: outofstock
Категорија:
Ознаки: ,
Бренд:TWISTSHAKE
Сподели:

Нема на залиха

Детали:
Нелизгачка површина на горниот и долниот дел на столчето
Едноставно за чистење
Издржливо и лесно
Цврста површина за стоење

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “TWISTSHAKE Stool Столче за деца”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.