TWISTSHAKE Сад за складирање прашкаста храна 1 700ml – white

(0 оценки и коментари)

1,330 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Twistshake садот за складирање е совршен простор за чување на прашкастата храна на Вашето дете. Производот има хигиенски дизајн со херметички затворен капак што лесно се отвара со само еден клик. Внатре во кутијата е вклучена лажичка и „паметен раб“ што го олеснува добивањето на точната количина храна за Вашето бебе. Многу е важно да ги следите препорачаните упатства за хранење за секој бренд. Користењето повеќе или помалку прашок отколку што е наведено или ќе доведе до дехидрираност или ќе го лиши Вашето бебе од правилна исхрана. Вклучената лажица е со зафатнина од 9,4 ml / 0,32 oz (приближно 4,5 грама прашок).

Шифра: TWIST75
Availability: instock
Категорија:
Ознака:
Бренд:TWISTSHAKE
Сподели:

Детали
Без BPA, BPS и BPF – Безбедни за Вашето дете и за Вас
Практична големина – Зафатнина од 1700ml/57oz
Лесен за отворање, со само еден клик
Паметна дршка – Вашата лажица е секогаш блиску до раката
Изработено од Премиум Food Grade AS и ABS пластика.
Хигиенско складирање – совршено за складирање на прашкаста храна.

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “TWISTSHAKE Сад за складирање прашкаста храна 1 700ml – white”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Начини на плаќање

- На врата при достава во готово;

- На врата при достава со платежна картичка;

- Онлајн со платежна картичка (Visa, MasterCard). Трансакцијата при плаќање на производот е пренасочена и се процесира преку порталот за наплата од платежни картички на Халк Банка. Порталот ги користи сите организациски и најнови технички мерки за заштита на податоците и сите процеси се одвиваат преку сигурна конекција со банката. За секоја успешна нарачка и плаќање ќе ви биде испратена електронска потврда на вашата емаил адреса која сте ја оставиле за контакт. При испораката ќе добиете фискална сметка.

Достава

eVit.mk испорачува на територија на целата држава и има склучено договор за соработка со повеќе оператори за испорака на пратки. Нарачаните производи ќе Ви бидат испорачани до адресата која сте ја навеле како адреса за испорака.

Моменталната цена на испораката е транспарентно наведена како посебна ставка во вкупната сума при купувањето:

за сите нарачки во вкупен износ до 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 120,00 ден.

за сите нарачки во вкупен износ над 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 0,00 ден, односно доставата е бесплатна.

Испрораката се извршува на територијата на цела држава од понеделник до петок и тоа:

на територија на Скопје и околината:

Нареден работен ден – за сите нарачки кои ќе се извршат претходниот работен ден до 13:00 часот

На територија надвор од Скопје

1-2 работни денови.

Имајте во предвид дека во сабота и недела и на државни празници не испорачуваме поради тоа што и нашите добавувачи не работат, па така и ние ги користиме празниците и викендите да се релаксираме и празнуваме.

Доколку курирот кој ја врши испорака не успее да Ве најде на дадената адреса и да Ви ја предаде пратката, ќе Ви биде доставено писмено известување во електронска форма за направениот обид. Курирот ќе изврши втор обид за достава во истиот ден и доколку повторно не ве најде на дадената адреса ќе бидете контакитрани на телефонскиот број кој сте го оставиле за контакт. Од таа причина е многу важно при нарачката да оставите точни податоци и точен телефонски број. Истите се користат единствено при испораката.