TWISTSHAKE Potty Нокширче за дечиња

(0 оценки и коментари)

1,990 ден

Достапност: Нема на залиха

Бесплатна достава!

Благодарение на неговите неверојатни карактеристики, Twistshake нокширчето е Вашето оптимално рењшение за тренингот на нокшир. Не само што има тренди изглед, туку исто така овозможува одредени бенефити кои го прават преминот од пелена на нокширче да биде полесен и едноставен. Нокширчето е така дизајнирано што му овозможува целосен комфор на Вашето малечко. Изработено е од PP и TPE-пластика што е безбедна за децата. Лесно се чисти и е компактно со што може лесно да се пренесува и складира.

Availability: outofstock
Категорија:
Ознака:
Бренд:TWISTSHAKE
Сподели:

Нема на залиха

Детали
Нелизгачко дно
Лесно се празни и чисти
Ергономичен дизајн

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “TWISTSHAKE Potty Нокширче за дечиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.