TWISTSHAKE Подлога и чинија на клик

(0 оценки и коментари)

1,985 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Twistshake Подлогата на клик е произведена за хранењето на Вашето дете да биде поудобно и посреќно искуство. Лесно закачете ја чинијата со само еден клик. Подлогата на клик се лепи на масата или на тацната, со што е речиси невозможно да се придвижи. Одговара на сите Twistshake чинии и шишенца.

Шифра: N/A
Availability: instock
Категорија:
Ознаки: ,
Бренд:TWISTSHAKE
Сподели:
Исчисти

Детали
Без BPA, BPS и BPF – Безбедни за Вашето дете и за Вас
Подлога на клик – Достапна во 2 големини. Прицврстете ја Вашата омилена чинија и подлогата се лепи на масата.
Премиум материјал – Изработка од силикон
Изберете ја Вашата чинија – Одговара на сите Twistshake модели, одберете го Вашиот фаворит
Одговара за деца од и над 6 месеци
Погодна за машинско миење – ставете ја во горниот дел
ВНИМАНИЕ! Подлогата да не се става во микробранова печка.

 

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “TWISTSHAKE Подлога и чинија на клик”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.