twistshake mini cup 230ml white
twistshake mini cup 230ml white

TWISTSHAKE Мини чашка 4+m 230ml

(0 оценки и коментари)

511 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Twistshake мини чашката е совршен чекор за детето кое учи да пие. Мекото устие кое не протекува го поддржува активниот животен стил на децата. Рачката што е лесна за држење им дозволува на вашите малечки да играат без да направат неред.
Лесно отстранете го силиконското капаче и чашката ќе има слободен проток.
Миксерот за овошје е револуционерна, иновација пред-патентирање што им овозможува подеднакво на децата и родителите да создаваат неверојатни пијалоци. Измешајте ги вашите омилени овошја со вода и протресете за да создадете вкусна, здрава, вода со природно овошје.

Шифра: /
Availability: instock
Категорија:
Ознака:
Бренд:TWISTSHAKE
Сподели:

Детали:
Без BPA, BPS и BPF, безбедни и за Вас и за Вашето бебе.
Миксер за овошје – измешајте го Вашето омилено овошје со вода, протресете и уживајте во фантастичните вкусови кои се впиени во вашиот пијалок.
Здраво и вкусно!
Некапечко клунче – за Вашето дете да може да остане активно без да прави неред.
Ергономичен дизајн – лесно и удобно за држење дури и при енергични игри.
Екстра широк врат – нашиот паметен дизајн ги олеснува и повторните полнења, но и чистењето.
Соодветно за деца над 4 месеци
PP и TPE пластика – произведено од премум материјал

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “TWISTSHAKE Мини чашка 4+m 230ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Со секоја нарачка добивате ФИСКАЛНА СМЕТКА

Начини на плаќање

- На врата при достава во готово;

- На врата при достава со платежна картичка;

- Онлајн со платежна картичка (Visa, MasterCard). Трансакцијата при плаќање на производот е пренасочена и се процесира преку порталот за наплата од платежни картички на Халк Банка. Порталот ги користи сите организациски и најнови технички мерки за заштита на податоците и сите процеси се одвиваат преку сигурна конекција со банката.За секоја успешна нарачка и плаќање ќе ви биде испратена електронска потврда на вашата емаил адреса која сте ја оставиле за контакт. При испораката ќе добиете фискална сметка.

Достава

eVit.mk испорачува на територија на целата држава и има склучено договор за соработка со повеќе оператори за испорака на пратки. Нарачаните производи ќе Ви бидат испорачани до адресата која сте ја навеле како адреса за испорака.

Моменталната цена на испораката е транспарентно наведена како посебна ставка во вкупната сума при купувањето:

за сите нарачки во вкупен износ до 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 120 денари.

За плаќање при достава се наплаќа надомест од 30 денари

за сите нарачки во вкупен износ над 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 0,00 ден, односно доставата е бесплатна.

Испрораката се извршува на територијата на цела држава од понеделник до петок и тоа:

на територија на Скопје и околината:

Нареден работен ден – за сите нарачки кои ќе се извршат претходниот работен ден до 13:00 часот

На територија надвор од Скопје

1-2 работни денови.

Имајте во предвид дека во сабота и недела и на државни празници не испорачуваме поради тоа што и нашите добавувачи не работат, па така и ние ги користиме празниците и викендите да се релаксираме и празнуваме.

Доколку курирот кој ја врши испорака не успее да Ве најде на дадената адреса и да Ви ја предаде пратката, ќе Ви биде доставено писмено известување во електронска форма за направениот обид. Курирот ќе изврши втор обид за достава во истиот ден и доколку повторно не ве најде на дадената адреса ќе бидете контакитрани на телефонскиот број кој сте го оставиле за контакт. Од таа причина е многу важно при нарачката да оставите точни податоци и точен телефонски број. Истите се користат единствено при испораката.