TWISTSHAKE Лигавчиња 4+m сет од 2 парчиња

(0 оценки и коментари)

760 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Twistshake лигавчето е изработено од мека и удобна пластика и има длабок џеб кој ја собира храната што паѓа од устата на бебето. Лигавчето е изработено од издржлив материјал што е гаранција дека тоа ќе ја задржи својата форма и нема да дозволи храната да се истури. Лентата за врат е прилагодлива така што може да ги задоволи потребите на Вашето дете. Лигавчето има прилагодена големина, а тоа спречува да се заглави под масата.

Детали
Без BPA, BPS и BPF – безбедни за Вашето дете и за Вас
Тоа е екстра лесно и едноставно е да се одржува чисто
Длабок џеб кој ја собира храната
Прилагодлив прицврстувач кон големината на Вашето бебе
Одговара за деца од и над 4 месеци
Погодна за машинско миење – ставете ја во горниот дел
Премиум материјал – PP и TPE – пластика
Twistshake лигавчето во сите наши прекрасни пастелни бои.

Шифра: N/A
Availability: instock
Категорија:
Ознака:
Бренд:TWISTSHAKE
Сподели:
Исчисти

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “TWISTSHAKE Лигавчиња 4+m сет од 2 парчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.