Twistshake Insulated Food Container 350ml Pastel Gray parts
Twistshake Insulated Food Container 350ml Pastel Gray front
Twistshake Insulated Food Container 350ml Pastel Gray
Twistshake Insulated Food Container 350ml Pastel Blue front
Twistshake Insulated Food Container 350ml Pastel Blue
Twistshake Insulated Food Container 350ml Pastel Pink front
Twistshake Insulated Food Container 350ml Pastel Pink

Twistshake Изолиран сад за чување храна 350ml

(0 оценки и коментари)

Достапност: Нема на залиха

Бесплатна достава!

Twistshake изолиран сад за складирање храна, ја чува храната на Вашето бебе, топла или студена, до 10 часа. Садот за храна е идеален кога сте во движење и содржи лажица што може да се свитка за сите оброци на Вашето бебе. За максимална термичка функционалност, наполнете го садот до долниот дел на работ.

Шифра: /
Availability: outofstock
Категорија:
Ознака:
Бренд:TWISTSHAKE
Сподели:

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Детали
Без BPA – Безбедни за Вашето дете и за Вас
Вклучена лажица што се преклопува
Зафатнина од 350 ml / 11oz
Дното против лизгање спречува превртување на производот.
Погоден за деца од 6 месеци и повеќе.
Се препорачува миење на рацете.
Лажица што може да се преклопи – Вклучена е лажица од не’рѓосувачки челик што може да се свитка за сите оброци на бебето.
Капак што спречува истурање
Рачка за полесно носење
Изолиран сад од не’рѓосувачки челик ја одржува храната на вашето бебе во топла или ладна состојба до 10 часа.

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Twistshake Изолиран сад за чување храна 350ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Со секоја нарачка добивате ФИСКАЛНА СМЕТКА

Начини на плаќање

- На врата при достава во готово;

- На врата при достава со платежна картичка;

- Онлајн со платежна картичка (Visa, MasterCard). Трансакцијата при плаќање на производот е пренасочена и се процесира преку порталот за наплата од платежни картички на Халк Банка. Порталот ги користи сите организациски и најнови технички мерки за заштита на податоците и сите процеси се одвиваат преку сигурна конекција со банката.За секоја успешна нарачка и плаќање ќе ви биде испратена електронска потврда на вашата емаил адреса која сте ја оставиле за контакт. При испораката ќе добиете фискална сметка.

Достава

eVit.mk испорачува на територија на целата држава и има склучено договор за соработка со повеќе оператори за испорака на пратки. Нарачаните производи ќе Ви бидат испорачани до адресата која сте ја навеле како адреса за испорака.

Моменталната цена на испораката е транспарентно наведена како посебна ставка во вкупната сума при купувањето:

за сите нарачки во вкупен износ до 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 120 денари.

За плаќање при достава се наплаќа надомест од 30 денари

за сите нарачки во вкупен износ над 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 0,00 ден, односно доставата е бесплатна.

Испрораката се извршува на територијата на цела држава од понеделник до петок и тоа:

на територија на Скопје и околината:

Нареден работен ден – за сите нарачки кои ќе се извршат претходниот работен ден до 13:00 часот

На територија надвор од Скопје

1-2 работни денови.

Имајте во предвид дека во сабота и недела и на државни празници не испорачуваме поради тоа што и нашите добавувачи не работат, па така и ние ги користиме празниците и викендите да се релаксираме и празнуваме.

Доколку курирот кој ја врши испорака не успее да Ве најде на дадената адреса и да Ви ја предаде пратката, ќе Ви биде доставено писмено известување во електронска форма за направениот обид. Курирот ќе изврши втор обид за достава во истиот ден и доколку повторно не ве најде на дадената адреса ќе бидете контакитрани на телефонскиот број кој сте го оставиле за контакт. Од таа причина е многу важно при нарачката да оставите точни податоци и точен телефонски број. Истите се користат единствено при испораката.