TWISTSHAKE Глодалка со ефект на ладење на непцата 2+m

(0 оценки и коментари)

345 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Twistshake глодалката за ладење непца изработена од мек материјал и е со рапава површина, која што ги масира непцата. Специјалниот материјал за ладење го стимулира разбојот на забите, а стигнува дури до катниците. Да се чува во фрижидер пред употреба.

Шифра: N/A
Availability: instock
Категорија:
Ознака:
Бренд:TWISTSHAKE
Сподели:
Исчисти

Детали
Без BPA, BPS и BPF – безбедни за Вашето дете и за Вас
Рапава површина, која што ги масира непцата
Ладење на непцата, помага во развојот на бебето
Екстра лесно и едноставно е да се одржува чисто
Одговара за деца од и над 2 месеци
Погодна за машинско миење – ставете ја во горниот дел
Премиум материјал – PP и TPE – пластика

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “TWISTSHAKE Глодалка со ефект на ладење на непцата 2+m”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.