TWISTSHAKE Чашка за деца 12+m 360ml

(0 оценки и коментари)

568 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Twistshake чашката е за користење во комбинација со бебешкото шише. Некапечкото клунче го поддржува активниот животен стил на децата.
Лесно отстранете го силиконското капаче и чашката ќе има слободен проток.
Миксерот за овошје е револуционерна, иновација пред-патентирање што им овозможува подеднакво на децата и родителите да создаваат неверојатни пијалоци. Измешајте ги Вашите омилени овошја со вода и протресете за да создадете вкусна, здрава, вода со природно овошје.

Шифра: N/A
Availability: instock
Категорија:
Ознака:
Бренд:TWISTSHAKE
Сподели:
Исчисти

Детали
Без BPA, BPS и BPF, безбедни и за Вас и за Вашето бебе.
Миксер за овошје – измешајте го Вашето омилено овошје со вода, протресете и уживајте во фантастичните вкусови кои се впиени во Вашиот пијалок.
Здраво и вкусно!
Некапечко клунче – совршено за поголеми деца
Екстра широк врат – нашиот паметен дизајн ги олеснува и повторните полнења, но и чистењето
Соодветно за деца над12 месеци
PP и TPE пластика – произведено од премум материјал

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “TWISTSHAKE Чашка за деца 12+m 360ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.