TWISTSHAKE Чашка со сламка 6+m 360ml

(0 оценки и коментари)

540 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Twistshake чашката со цевка е совршено решение кога поголемите деца започнуваат со пиење. Таа е некапечка и лесна за користење и доаѓа заедно со уникатно капаче на влечење. Чашката е еднакво лесна и за користење и за расклопување кога е време за чистење и се обезбедува добра хигиена.
Компатибилна е со Twistshake шишињата. Цевката е прилагодена да одговара и за детската чашка.

Шифра: N/A
Availability: instock
Категорија:
Ознаки: ,
Бренд:TWISTSHAKE
Сподели:
Исчисти

Детали:
Силиконската цевка е мека и е заштитена со хигиенското капаче
Доаѓа со некапечки отвор
Лесно се отвора и затвора со влечење
Одговара за деца за и над 12 месеци
Може да се чисти со машинско миење на садови – поставете ја во горниот дел
Собира до 360 ml
Без BPA – безбедни за Вашето дете и за Вас

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “TWISTSHAKE Чашка со сламка 6+m 360ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.