Sinomarin Plus Algae 30 ml спреј со алги

(0 оценки и коментари)

409 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Состав: Морски алги + Dexpanthenol + 2,3% NaCl хипертоничен р-ор од морска вода.

Availability: instock
Бренд:Sinomarin
Сподели:

Опис: Назален спреј за третирање на Алергиски Ринитис со флип флоп пумпица за возрасни и деца над 6 години.
Начин на употреба: 1-2 прскања во секоја ноздра 2-3 пати дневно.

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Sinomarin Plus Algae 30 ml спреј со алги”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.