Propolis дентален гел за деца Фитофарм

(0 оценки и коментари)

100 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Дентален гел за деца со екстракти од прополис, мед, нане и камилица

Пакување: 20ml

Availability: instock
Категорија:
Бренд:Фитофарм
Сподели:

Уористење:

помага да се ослободат болките во усната шуплина

 

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Propolis дентален гел за деца Фитофарм”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.