Pidocci Go еластичен стегач против вошки за коса

(0 оценки и коментари)

198 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Pidocci Go еластичен стегач против вошки за коса за превенција и чистење од вошки со природни состојки

Еластични стегачи за коса против вошки, погодни за машки и женски деца. Спречува и заштитува од инфекции и не содржи пестициди во својот состав. Произведено со есенцијални и етерични природни масла, како лаванда, еукалиптус, каранфилчиња и рузмарин. Хипоалергенски и дерматолошки тестиран. Микроџебовите на стегачите по отварањето постепено ги испуштаат маслава во косата, умртвувајќи ги вошките во косата.

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Pidocci Go еластичен стегач против вошки за коса”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *