PharmaS ProBalans Baby Protect капки

(0 оценки и коментари)

560 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Помош при стомачни грчеви кај бебињата.

Бренд:PharmaS
Сподели:

Probalans Baby Protect капки за доенчиња и деца содржат култура од живи обложени лиофилизирани бактерии од млечно киселинската бактерија  Lactobacillus reuteri.

Капките се соодветни за примена од првиот ден од животот, имаат едноставна примена и се без вкус и мирис.

Не содржат алергени,лактоза ниту млечни протеини.

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “PharmaS ProBalans Baby Protect капки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *