Becutan пелени

(0 оценки и коментари)

225 ден938 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Меки,еластични,без странично протекување,аеро пропустливи и со голема апсорбција

Ознака:
Бренд:Alkaloid, Becutan
Сподели:
Исчисти

Достапни се во величини 2,3,4,5 и 6 со различна големина (број на пелени во пакување)

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Becutan пелени”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *