НОСАЛ спреј за нос изотоничен раствор на морска сол и Д-пантенол

(0 оценки и коментари)

202 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Спреј за нос со морска сол, Д-пантенол, бензалкониум хлорид, аква

Availability: instock
Бренд:Фитофарм
Сподели:

Употреба:
1-2 прскања во секоја носна шуплина, неколку пати на ден. Изотоничниот раствор на морска сол отстранува лесно нечистотии од носот и Д-пантенолот ја одржува влажноста на мукозната мембрана и ја регенерира носната слузница.

Пакување: 30ml

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “НОСАЛ спреј за нос изотоничен раствор на морска сол и Д-пантенол”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.