Natural kids spray

(0 оценки и коментари)

250 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Natural kids spray спреј против комарци изработен од растителни екстракти

Категорија:
Бренд:Brand Italia
Сподели:

Ефикасен, практичен и природен спреј против комарци и други инсекти наменет за деца. Смирувачка формулација особено погодна за деца. Ја прави мека чувствителната детска кожа. Содржи комбинација на етерични масла со мирис непријатен за инсектите. Содржи масло од Cymbopogon Nardus, масло од нане, масло од лист од рузмарин, гераниол, масло од лаванда, линалол, цитронелол, еугенол, Д-лимонен, цитрал, фарнесол, масло од лист од каранфилче, изоеугенол.

Пакување:

100ml

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Natural kids spray”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *