TWISTSHAKE Перниче за во када

(0 оценки и коментари)

1,700 ден

Достапност: Нема на залиха

Бесплатна достава!

Трансформирајте ја бањата на Вашето бебе со помош на комфорот што го нуди Twistshake перничето за бањање. Пловечкото перниче е произведено од мек и пропустлив материјал што гарантира неприкосновена удобност. Покрај комфорот, Twistshake перничето за бањање овозможува неповторлива функционалост. Доаѓа со три прицврстувачи и со кука со прилагодлива должина. Перничето лесно се суши и така го имате совршениот додаток за бањање. Комбинирајте го перничето со Twistshake кадичката за бањање за да му овозможине на Вашето малечко супериорно искуство, кое не само што е пријатно, туку е и безбедно.

Availability: outofstock
Бренд:TWISTSHAKE
Сподели:

Нема на залиха

Детали:
Меко и удобно перниче за бањање
Мек пропустлив материјал
Одговара на Twistshake кадата
Се прицврстува на три места
Кука прилагодлива во должина

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “TWISTSHAKE Перниче за во када”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.