TWISTSHAKE Када

(0 оценки и коментари)

3,627 ден

Достапност: Нема на залиха

Бесплатна достава!

Трансформирајте го бањањето на Вашето бебе со 30 литарската Twistshake када. Една од најдобрите карактеристики е што може да се користи уште од самото раѓање. За да се обезбеди безбедноста на Вашето бебе,кадата е изработена од најквалитетните нетоксични материјали. Кадата има и нелизгачки гумени ногарки и нелизгачка подлога.
Овој производ има практичен дизајн што обезбедува комфор и Ви помага да заштедите простор, без разлика дали сте дома или на пат. Имајте предвид дека не е важно дали Вашето малечко е момче или девојче, кадата секако одговара.

Availability: outofstock
Бренд:TWISTSHAKE
Сподели:

Нема на залиха

Детали:

Преклоплива
Модерен дизајн
Нелизгачки ногарки
Нелизгачка подлога
30 L

Димензии:

Должина 79,5 цм/ Ширина 47,5 цм
Висина 20 цм (Склопена 10цм)

Унисекс

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “TWISTSHAKE Када”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.