TWISTSHAKE Чаша за полевање

(0 оценки и коментари)

595 ден

Достапност: Нема на залиха

Бесплатна достава!

Детали:
Дизајнирани канали кои го контролираат протокот на вода
Може да се пере машински
Лесно се чисти
Може да виси или да е поставена на подлога
Лесно се држи

Шифра: TWIST96
Availability: outofstock
Бренд:TWISTSHAKE
Сподели:

Нема на залиха

Не дозволуваје недостатокот од вистински додатоци да го уништи бањањето на Вашето малечко.Twistshake чашката за полевање со помош на својот ергономичен дизајн ви помага да ја држите водата подалеку од очињата на Вашето бебе. Чашката лесно се држи, го олеснува полевањето и изгледа неверојатно. Во неа има канали кои го контролираат протокот на водата.Како со сите Twistshake производи, така и чашката е создадена имајќи го предвид здравјето на Вашето дете. Таа е произведена од PP материјал што е без ВPA и BPS. Првокласниот материјал овозможуватаа да може да се пере машински. Кога не се користи, чашката може да се складира висечки или на подлога.

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “TWISTSHAKE Чаша за полевање”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.