Becutan течен сапун фраер/трендсетерка

(0 оценки и коментари)

77 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Сега секој кул фраер и модерна трендсетерка ќе можат да имаат свој, сопствен течен сапун за миење раце.

Бренд:Alkaloid, Becutan
Сподели:

Новите течни сапуни на Becutan содржат внимателно одбрани површинско-активни состојки кои овозможуваат лесно отстранување на нечистотијата при секое миење на рацете. Воедно, овој дерматолошки тестиран производ е збогатен и со глицерин, кој дополнително помага во одржувањето на природната хидратација на кожата, сето тоа придружено со препознатливиот мирис на Becutan!

Дерматолошки тестиран производ

Во својот состав содржи глицерин

Не содржи бои

Не содржи алкохол

Не содржи парабени

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Becutan течен сапун фраер/трендсетерка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *