Becutan течен детергент и омекнувач

(0 оценки и коментари)

180 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Со формула избалансирана според високите стандарди на нежната детска кожа, овој 2 во 1 производ е најпрактичното решение за видливите последици од ‘‘динамичните активности‘‘ на нашите најмили.

Уникатна формулација од течен детергент и омекнувач 2 во 1, максимално ефикасна против нечистотијата и збогатена со природен екстракт од маслинка, овозможува истовремена чистота и мекост на алиштата и претставува одличен избор и за лица со чувствителна кожа.

Прилагоден е и за двата типа на перење – рачно и машинско. По перењето, алиштата се меки, чисти и пријатно парфемирани.

-ефикасно се справува со нечистотиите;

-ги облагородува ткаенините;

-за рачно и машинско перење;

-избалансираната формула ја штити нежната детска кожа;

-дерматолошки тестиран;

-претпознатлив мирис на Becutan

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Becutan течен детергент и омекнувач”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *