Becutan течен детерген за перење алишта

(0 оценки и коментари)

165 ден265 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Tечен детергент Becutan ефикасен против нечистотијата со блага формулација збогатена со ензими која ги отстранува дамките од облеката и истовремено нежна за детската кожа.

Исчисти

Детергентот е наменет за перење на температура од 30 до 90°C и претставува одличен избор за чист и безбеден резултат.

Збогатената формулација со ензими ефикасно ги отстранува дамките од облеката, притоа задржувајќи го препознатливиот мирис на Becutan. Содржината од 1L е наменета за 16 перења и прилагодена кон нежната детска кожа, што е потврдено со дерматолошки тестови.

Со избалансирана формула за нежната детска кожа;

моќен против нечистотијата;

за рачно и машинско перење;

погодни за лица со чувствителна кожа;

дерматолошки тестиран;

претпознатлив мирис на Becutan

Пакување:

1L – 2L

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Becutan течен детерген за перење алишта”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *